O nas

KRAMAR to przede wszystkim profesjonalizm, doświadczenie i długoletnia tradycja. Jesteśmy najlepsi w swojej branży i daleko w tyle zostawiamy konkurencję. Drodzy Państwo, oferujemy Państwu najwyższej jakości produkty, które od dawna wykonujemy z największą starannością. Ogrodzenia, schody metalowe i balkony, zadaszenia, bramy skrzydłowe oraz przesuwne, balustrady, kraty, a także różnego rodzaju konstrukcje stalowe. To właśnie tym się zajmujemy. Do produkcji wszystkich oferowanych przez nas produktów używamy wysokiej jakości materiałów, aby zakupione przez Państwo elementy służyły przez długie lata.

Ponieważ najważniejsze są dla nas zadowolenie i satysfakcja wszystkich klientów, każdy z wytworzonych przez nas produktów jest cynkowany metodą ogniową. Dzieje się tak dlatego, że zależy nam na ochronie wszystkich produktów przed korozją tak aby służyły naszym klientom jak najdłużej. Elementy stalowe są malowane proszkowo. Dzięki temu pokrycie farbą jest jednolite, dokładne i estetyczne, a po drugie mogą Państwo wybrać swój indywidualny kolor z palety naszych barw. Daje to dużą swobodę wyboru i pełny komfort, cechy tak ważne w obecnych czasach.

KRAMAR, to firma realizująca zarówno projekty własne, jak i projekty Klientów. Dzięki naszej wiedzy oraz umiejętnościom oferujemy Państwu nie tylko solidne wykonanie, ale również projekt, który jest w stanie spełnić najwyższe oczekiwania. Oferujemy także montaż naszych elementów. Nasze produkty cechują się rozwiązaniami technicznymi stosowanymi w naszej firmie od lat, dzięki czemu jesteśmy wyjątkowi, ponieważ nasze produkty są wykonane z najwyższą precyzją.

KRAMAR, to najwyższej jakości produkty, ogromny wybór i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!